HAKKIMIZDA

İNŞAAT ve MİMARİ SEKTÖRDE hizmet veren firmamız 2005 yılında kurulmuştur. İnşaatın ilk aşamasından , son aşamasına dek direkt katılımda bulunmaktayız. Mimari Sektörde ise müşterilerimizin yaşam biçimlerini ve isteklerini sentezleyerek, kendilerine en uygun projeyi üretmek ve konut sahiplerine bunu 3 boyutlu olarak sunmak ve beğendirmek ana ilkemizdir.Tüm bunların yanında İÇ MİMARİ`ye yönelik profesyonel çalışmaları da sunan firmamız, almış olduğu bayilikler ile dünyada kendi kategorilerinde isim yapmış ciddi markalarla nihai tüketiciye kaliteyi sunmayı ve sürekli kendini yenilemeyi hedef edinmiştir.
İlkeli projecilik anlayışından ödün vermeden, girmiş olduğumuz mesleki tecrübelerimizi arttıracak bir çok özel ve spesifik konularda çalışılmış, uygulama ve projeciliğe yönelerek hedef büyüten firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz…

VİZYONUMUZ

KARAHAN İnşaat, hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.
Konut sektöründe önde gelen bir marka haline gelmeyi hedeflemektedir.
Ülkemiz için yeni iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile de öncelikle tercih edilen bir kurum olmaktır.
İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen örnek bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

KARAHAN İnşaat, Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektir. Örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunan, ülkemiz inşaat sektöründe önder bir yapı firması olmaktır. Müşteri memnuniyeti temelli misyonumuzla inşa ettiğimiz her yapıyı kendi imzamız gibi görmekteyiz.
Standartları değiştiren proje anlayışıyla KARAHAN İnşaat, pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemiştir. Yenilikçi bakış açısı, kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci KARAHAN İnşaat’ın değişmez ilkeleri arasında.
KARAHAN İnşaat yaşamınıza yeni değerler katmak için iş başında.
Yaşam kalitesini arttıran, uygun fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran farklı bir misyon.

EKİBİMİZ

HAKAN KARAHAN

CEO

Karahan inşaat yapı’da, kurucusu ve yöneticisidir, Modern düşünceleri gelişen teknoloji ile buluşturarak kaliteli yaşam alanların mimarisidir.

YASİN KARAHAN

Proje & Saha Sorumlusu

Karahan inşaat yapı’da, geliştirilen tüm projelerin sorumluluklarını üstlenerek zamanında teslim edilmesini kendine amaç edinmiş yaşam mimarisidir.

CENGİZ KARAHAN

Satış Sormlusu

Karahan inşaat yapı’da, geliştirilen projelerin satışlarına modern bakış açısıyla yaklaşarak siz değerli müşterilerimizin ilk görüştüğü kişidir.